אקווריום ריק בשלבי הקמה
הקמת אקווריום
האקווריום החדש מותקן

הקמה ותחזוקה של אקווריום

לא תמיד זוכרים מתי זה התחיל, הג'וק הזה של לקנות אקווריום, לקנות דגי נוי ולהתחיל לגדל דגים. בתחילה זה פשוט מאד, אקווריום קטן שלא זקוק ליותר מידי תמיכה, כמה דגים עמידים (דגי זהב) והופ יש לנו אקווריום, אבל האם זה הדבר "האמיתי".

מי שנגוע ב"מחלה" הזו יודע שהקמת אקווריומים ותחוקה נאותה זה מקצוע, לא כזה שלומדים אותו מקריאת ספרים או מפוסטים באינטרנט אלא מקצוע שיש בו מומחים אשר מבינים ומכירים את התהליכים הדרושים כדי להקים אקווריום יפה, עמיד ואיכותי בו יוכלו דגי נוי לחיות לאורך זמן בהרמוניה אחד עם השני בסביבה מבוקרת ותקינה.

הקמת אקווריום, כיצד זה עובד

קודם כל יש להחליט אלו דגים אנו רוצים לגדל באקווריום (ישנם סוגים שונים של אקווריומים), ישנם זנים שונים של דגים ולכל אחד מהם יש את התנאים האופטימליים להם הוא זקוק כדי לשרוד, כמו טמפרטורת מים שונה, גודל אקווריום מתאים וציוד שונה. ישנם סודי דגים בעלי מג כזה או אחר אשר לא יכולים להסתדר יחדיו ועליך להכיר ולדעת לפני שאתה רוכש אותם כדי לשים באקווריום.

איפה מקימים את האקווריום

לאחר שהבנת מה יהיה גודל האקווריום כדאי לבחור מקום בו הוא יהיה מוצב, חשוב לדאוג שיהיה גישה למקור חשמל, ולר לשכח אקווריום בדרך כלל בא עם ארונית בנוייה, פילטרים שונים, מזון, רשתות וציוד נוסף.

כיצד אקווה-ליין יעזרו לך להקים אקווריום

אנו באקווה-ליין מתמחים בהקמת אקוויומים מכל הסוגים, גדולים מאד אשר מתאימים לעסקים, מסעדות וחדרי תצוגה ועד אקווריומים לבית ולפינת ישיבה, אנו מקדישים מחשבה רבה לאיכות החומרים והציוד, ההבנה והידע הרב שיש לנו מאפשרים להקים אקווריומים מגוונים עם מבחר דגים מסוגים שונים וצבעים מרהיבים לצד עיצוב אקווריום מדהים כדי לתת לך את השקט והרוגע לקבל מוצר מוכן ובנוי באיכות גבוהה, אנו גם נספק לך את כל הציוד הדרוש לשם תחזוקה. אקווריומים מקצועיים ויפים זה אקווה-ליין